Kluk jako přítel

4. května 2013 v 18:35
Za poslední dobu jsme se s mojí kámoškou hodně spřátelili s jedním o dost starším klukem,kterého známe z tábora.
Ze začátku nás bral jako malé holky ,který má v létě na starost. Byl to takový komik,který vypadal na pohled jak nejštastnější člověk na světě. Později jsme s ním začali trávit více a více času. Podnikali s ním různé akce a stal se z něho náš přítel.
Vše vypadalo tak super až do doby než mé srdce zradilo. Zamilovala jsem se do něj. Nikomu jsem to neřekla až po tom jí. Lili mé nejlepší kamarádce. Je to jediný člověk,kterým jsem si ted jistá. Čas utíkal a začala jsem ho pomalu ale jistě poznávat. Prostě vše nám o sobě řekl i věci,které by mě v životě nenapadly! Řekl že jsme jeho nejlepší kamarádky. Před pár dny jsme šli na jednu akci kde jsme byli s Lil a byl tam s náma i on . Bylo to super. Pilo se takže nálada se zvyšovala. Hráli jsme flašku a padlo také pár polibků. Později se sázky zvyšovali. Líbali jsme se.. Všichni odešli a on nějak začal mluvit o nás. Že všechno ví. A že by to mezi náma neklapalo. Začala jsem brečet. Byla jsem opilá a zmatená.. ani si to pořádně nepamatuji . Je to nepodstatné... je to můj velkej kamarád ale ted když se mu podívám do očí je to jiné ví to o mě..
Proto se ptám .. je možné mít kamaráda kluka jen jako kamaráda? Můžu! Ale vždy z druhé strany jde o něco víc i když prostě nechceš. Tak strašně bych si někdy přála abych nic necítila. Ale to asi nejde. To asi nejde.... jedno však vím! Že se budu snažit aby to mezi náma všema zůstalo pořád stejné,protože jak on řekl. U něj je přátelství víc než vztah! A tím se budu řídit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama