Minulost

21. května 2013 v 18:10
Je smutné když vidíte lidi,kteří vám slibovali ,že vás nikdy neopustí,nikdy na vás nezapomenou a nikdy vás nenechají aby jste byli sami a smutní a stejně to udělají. Není nic horšího. Drřív když jsem byla jeeště menší roodiče bylispolu,myslela jsem si ,že jsou ti nejšatstnější na světě a rozvod tak jako u jiných u nich není možný. Tahle varianta,že jsouneštatsný by mě nenapadla ani v tom nejhrozivějším snu. Byla jsem štastně dítě ,které mělo milované rodiče.! Zvláštní,že v poslední doobě když procházím tou cestou dospělosti a vidím lidi,kteří mi přišlivždy jak ty nejštastnější na světě jsou na tom vždy někdy hůř než ti druzí. Od té doby co se naši rozvedli. Pamatuju si na to přesně . Jako by to bylo včera. Kdy za dešivého dne jsem přišla pozdě domů. Oni seděli u sklenice s vínem u stoolu a já už měla ten divný pocit. Že se něco děje!! Pak mi to mamka řekla. Běžela jsem za tátou,který z toho byl stejně v šoku jako já samotná..přitiskl mě ke mně ,zmáčkl mě k sobě jak to nejvíc šlo,pohladil mě po vlasech a dal mi pusu na čelo řekl ,že to bude všechno v pořádku. Mě ztékaly slzy proudem z očí,on se mi podíval do očí a řekl vždy budeš moje Líza. Bude to pořád stejné a slíbil mi,že na vždy budu jeho a on můj.
A zasse mě stiskl. Přísahal mi to a měl v očích slzy. Byla jsem na něm tak závislá! Byl to on kdo se za měvždy zastával. I má mamka byla tak dokonalá. Ale on byla jsem jeho rozmazlená holčička. Ted jsou to víc jak 3 roky od rozvodu. Tak moc mi chybí. Ale sklamal mě . Nesplnil to co slíbil!! Proč mi to udělal? Už nejseem jeho holčička. Volá mi jednouměsíčně. Už skoro čtvrt roku jsem ho nviděla a to vidím na jeho panelák!! Sakra ! Vidím jak se tam svítí. v TOM OKNĚ má novouu rodinu. 2 mmalé děti. Chápu,že má nový život,ale copak si už na svou dceru,kterou ještě nedávnno svíjel u sebe ,do očí plných slz sliboval,že jí nikdy neopustí a bude to pořád pro ní už zapoměl?? Ani neví jak se trápím!! Zavolá mi když jede z práce autem jen aby se jeho nová manželka nedozvěděla že volal se svojí vlastní dcerou. Ani už si s ní nemám co říct.
Jak ráda bych to vrátila. Všechny chvilky co jsem s ním strávila jako malá. Jak mi tto chybí,jenže to už je minulost. Už na mmě prostě zapoměl. Ale uvnitř srdce věřím,že je to pořád on. Jen zaslepen světem,který si vybral. Ale pořád pořák bude mít svojí dceru ,které nikdy neřekl jinak než Lízo Lízinko. Proto nesesukdyž mi tak někdo říká!Proto!
Všechno je jen minulost. Jen minulost,která mi chybí..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ani Ani | 21. května 2013 v 20:41 | Reagovat

Jseš statečná, že to takhle zvládáš, já už bych se složila. Vím, že je to těžký a člověk s tím pořádně nemůže nic udělat. Věřit a doufat, to je asi to nejlepší, co se dá dělat...

2 Elis Elis | 21. května 2013 v 21:31 | Reagovat

To není statečnost ale spíš jsem se s tím smířila, i když se s tím úplně smířit prostě nedá. Ale on si vybral svůj život,hlavně jestli je štastný ..:)

3 Žanda Žanda | Web | 22. května 2013 v 14:37 | Reagovat

Naši jsou v otmhle stádiu teď. je mi 18 a nesu to hůř než moje 9letá ségra. táta musel jít pryč kvuli alkoholu a proto že nám ubližoval.. teď je pryč a je to hrozně divný.. Chápu tě jak ti bylo.. :( .(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama