Změna

7. června 2013 v 16:27
Přijde mi,že od té doby co se stalo,že jsem se do něj zamilovala sem udělal nejvěší chybu v mém životě.
Nejen,že to ví ( nevím jak se to dozvěděl prostě to poznal, když jsme byli opilí tak jsme to řešili.). Řekl mi,že jsem jeho dobrá kamarádka ale,že to je všechno. Ale ad si pamatuju,že pro ně přátelé někdy zamenají víc než láska.). Jenže prostě mi přjde,že od té doby co vím,že to ví. Prostě mi přijde,že předtím ke mě měl větší důlvěru. Prostě to bylo lepší. Ted už to bude prostě pořád divný. Asi 4 dy už ho mám na Fb v offu,proože stejně vím,ž nenapíše. Asi před týdnem jsem mu napsala jak se má na týdením výltě pryč. Vidím,ž je onlnne ale neodepíše. Ani si to nepřečte. Prostě nemá zájem. Když ho nevidím je mi fajn,nemyslím na něj.
Jen mě to prost mrzí. Mám ho strašně moc ráda, smířila jse se s tím,že je to jen kamarád. Vlastně je to tak i lepší! On je starší a nemělo by to cenu. Ale proč nemůžem být aspon kamarádi jako dřív? Napadlo mě,že by možná bylo lepší kdybych e s ním přesala vídat uplně. Ale to asi tak není řešení protože nás spojuje jedno. Letní tábor+další spoustu skvělých akcí.
A ani bych t nechtěla! Ale jen mě mrzí , ž už to není jao předtím :). Proč nemůže být mezi hokou a klukem nikdy jeom čistě přátelství aniž by by někdo z jedné strany k tomu druhému necítil nic víc? :)) ..................
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ani Ani | 7. června 2013 v 21:43 | Reagovat

"Pouze přátelství mezi klukem a holkou není možné. Ten jeden chce vždy víc." Netuším, kdo to řekl, ale něco na tom bude...Nebuď smutná, jednou to všechno nějak dopadne, uvidíš :-)

2 Liliana Liliana | 8. června 2013 v 3:33 | Reagovat

Nemyslím si, že by se něco změnilo. Sice bývá na fb online, ale sám mi psal ze začátku minulého týdne, že nemá čas odepisovat, že nestíhá a má toho nad hlavu. Že by si ho přestala vídat úplně? Je to ta nejhorší věc co by si mohla udělat a to víš sama. Myslím si, že to není stejné jako dřív vůbec. Možná, že je to tím, že je teplo a on chodí dělat jiné věci než být stebou, s námi. Ale jako co se kamarádského vztahu týče. Myslím, že se nic nezměnilo.. Možná se ti to zdá, že když ví, že si do něj byla, nebo stále si zamilovaná, že se vše změnilo, ale to se ti jenom zdá. Neboj vše bude lepší.. :)

3 Elis Elis | 8. června 2013 v 12:56 | Reagovat

Tobě třeba příjde,že to je jako dřív ale já to cítím prostě takhle:). A takhle už si myslím,že už to i zůstane ale tak třeba se to změní chce to třeba čas.

4 Liliana Liliana | 8. června 2013 v 23:49 | Reagovat

Možná. CHce to čas, určitě to chce čas.. :)

5 Elis Elis | 9. června 2013 v 11:06 | Reagovat

Co se má stát,stane se :). Vše se časem uvidí  :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama