Ztracená

12. června 2013 v 21:22
Už opravdu nevím co mám dělat. Asi před týdnem jsem zhubla asi 3 kila. Snažila se jíst zdravě.cvičit ale prostě vydrží mi to tak tejden. Zhubnu ale potom prostě zase z kopce. Ted jsem viděla třídní fotky . Co sme fotili. Když jsem je viděla.
Všichni 40kilovévychrtliny a já. Vypadala sem tam jak tlustý prase. Vhrkli mi do očí slzy!! Prostě já už nikdy nebudu hubená. Všichni kluci půjdou vždy jen na moje kámošky. Já budu vždy ta odstčená holka,která neváží 40 kilo jako ostatní.
Už nevím co mám dělat.... asi prostě přestanu jíst. Bude mi špatně , ale mě je to už u prdele! Kašlu už na to na všechno!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ani Ani | 14. června 2013 v 21:28 | Reagovat

Podívej, tohle není řešení. Můžeš jíst zdravě nebo cvičit jak říkáš, ale nejsít není řešení. Copak je vzhled to nejdůležitější? Já nevím, jak vypadáš,tudíž nevím jestli si nadáváš kvůli svojí váze oprávněně, ale pokud tě někdo odsuzuje kvůli vzhledu? Nezájem, na takový lidi kašli. Snad si nemyslíš, že hezčí jsou ty vychrtliny, co váží 20kilo i s postelí...? Najdi na sobě něco hezkého a neřiď se podle druhých, víš co ti můžou..;)

2 Žanda Žanda | 15. června 2013 v 23:36 | Reagovat

Když mi bylo jako tobě taky jsem to takhle řešila.. v 16 jsem měla kolem 96 kg a teď prostějsem to přestala řešit, dopřávala si jídlo které mi chutnalo, sportovala, věnovala se koníčkům a jsem na 80... takže si myslím že je zbytečný se takhle trápit, neprospěje to tv psychice ani tělu... Promysli si to kočko ;)

3 MAKY.OREL MAKY.OREL | E-mail | Web | 26. června 2013 v 19:57 | Reagovat

Tak můžu ti říct ze zkušenosti asi tolik - to jestli je holka tlustá nebo v tvém případě spíš tak akorát, to není zrovna určující, co se vztahů týče. Kluci si opravdu nevybírají podle kodexu vychrtlá blbá blondýna... Spíš mi někdy přijde, že holky při těle si spíš nějakého kluka najdou, čím to je fakt nevím :D Takže se prostě pěkně oblíkej, cvič, buď veselá a pak není důvod, aby život za nic nestál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama