Červenec 2013

Měním se!

12. července 2013 v 22:39
Vím,že keci podobného stylu jako že odtedka nepiju! Ani příležitostně nekouřím, a nezahazuju se s klukama už jsou trapné ale tentokrát to myslím opravdu ale opravdu váážně !! :)
MÁM docela špatnou vlastnost. Když jsem opilá tak balím luky,kkteří se rádi nechaj a zbytečně pak lituju věcí co se stanou.
ALE ted je to jiné. Nepiju mámm se pod kontrolou a zábavusi užívám i bez toho. Stačí mít kolem sebe lidi které máte rádi a jste štastní sami o sobě :)

Fajn den

10. července 2013 v 22:48
Dneska jsem byla s Křupíkem,Martinou a ještě jedním Kámošem na Rybníku :).
Byl to skvělej den ,kterej sem si moc užila! :) Už dlouho jsem Křupíka neviděl a trošku jsem se našeho setkání bála:).
Ale ted už ím,ž jsem neměla čeho. Prostě je to skvělej chlap :). Až budu mít kluka chci aby byl jako on :). Ale dost o něm ale přejdem k dnešnímu dnu .). Pronajmuli jsme si lodičku na hodinu a vyrazili na objéždku po cestě jsme skákali a oni nám s Marto pak ujeli :D Pak jem tam emohla ylést tak mě křupík táhnul nahoru a já si u tho sedřela kolena :D
Pak jsme dojeli ke skokánku kde jsme skákali a skvělě se bavili..jedli melouna a užívali sluníčka. Hodina utekla jko nic a lodičku už jsme museli vrátit. Když jsme jí vraceli ta jsme si všimli že se dávají vstupní pásky k rybníku. Jako platit 30 kč za rybník na to serem :D. Šli jsme si lehnout na deku ana jdnou Křupíkova teta vyběhne z křoví Konrola!:D
Tak my vybhnem do vody a Křupík skočí tak já taky mysela jsem že je tam víc vody takové vodřené nohy :D ale lepší než jim platit :D. Pak jsme hráli na Titanic prstě jse si to parádně užila!:)))
Akorát co mě štve . Jediná věc! Že to není s tou mo nejllepší Lil.. :(

Jiná

7. července 2013 v 22:44
Poslední měsic se stalo dost věci :) Dobrých i zlých. Například v sobě cítím , že jsem se změnila. Ve špatném smyslu.
Okusila jsem totiž co je to být v náruči nějakého kluka. Začíná to nezávysle na discotékách. Né že bych s nima spala jen prostě střídám. Nejvíc mě štve že když jsme ochutnala i mít s klukem trochu něco víc tak tohho vždycky pak lituju.
Jenže prostě ted jakobych to potřebovala. Nechápu to. Na rozlučáku jsem měla něco s mým kamarádem znovu říkám (nevyspala jsem se s ním). Byla jsem fakt opilá! no a pak ještě s jedním. To mě ani nevíte jak mrzí prosstě byla to taková chyba za kterou ted budu pikat ještě dlouho. Protože ten kluk to rozkecal všude a ted si na mě každej ukazuje jak na nějakou kurvu. Ptají se tak co Pája? Jakej byl? při nejlepším si dokonce myslejí že jsem s ním měla něco ii víc. Když na to pomyslím,je mi špatně. Neměla jsem to dělat. Jenže ted když jsem s nějakým klukem. Jako bych to prostě už čekala.
Měla bych se uklidnit a kašlat na to všechno ..ale pořád takovej vzklíčenej pocit v žaludku.