Necítim..!

26. srpna 2013 v 23:43
Už je to tak rok co se mi líbí. Co jsem se do něho zamilovala. Co jsem s ním začala trávit víc a víc času. Důvěřovat mu.
Brát ho jako blízkého přítele. Kolik slz kvůli němu padlo.Kollik prosněných nocí. Promarněný čas,kdy jsem si říkala jaké by to asi bylo i když jsem věděla že to ak být nikdy nemůže. Brala jsem ho jako nikoho jiného. Byla štastná za každý okamžik s ním.Neštastná z toho,že si to beru tak vážně. Začala jsem si jeho pocity problémy přivlastnovat jakoby to byl i můj poblém. A ted je to všecno pryč. Prostě všechno to naajednou vyprchalo. I když prstě přemýšlím nad tím jedním. Může být on někdy štastný? Ale ne všecno co jsem vnímala,cítila,prožívala. Troufám si říct,že je to všechno pryč. Prostě vždy mi připadal dokonalej,ale jedna chvíle..jedna špatná chvíle co jsem s ním byla a pohled na něj , všechny ideálya iluze. Zmizely!
Bylo to jednoho dne v lese jsme hrály takovou hru. Všichni jsme si to užívali. A on najednou jakoby se proměnil v něco neznámého jemu samém. Byl úplnně jiný. Krutý,zlý! Vždy na něm bylo vidět že děti má rád. Ale v tu chvíli.. jako by šel sámproti sobě..proti všem. V jeho očích už nežhnula láska a přátelství.. ale děs a hrůza,chlad..nepopstelno mmi v t chvíli bylo! Úplně jsem se ho lekla..s karádem jsme na něj koukali a já se pak nezmohla na slovo.. vhrkl mi v tu chvíli do očích slzy..utekla jsem.. a zbytek hry jsem brečela a vzapamatovávala se schovaná v lese. U chvíli chvíli mi přišel zvláštní jiiný.
Kámoš zamnou přišel jestli jsem v pohodě.. řekla jsem jo,ale nebyla. Touto hvíli jsem se na něj bála i podívat. Od té chvíle mé city k němu m opustili,všechno co jsem k němu cítila je dá se íct pryč.
Když tak přemýšlím,tak si říkám že je t možná dobře. On má svůj život a já svůj. Zkončila jsem . Už prostě necítím!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama