Nemyslím to zle..

26. srpna 2013 v 23:25
Po dlouhé době zase něco napsat. Vyjádřit slovy své pocity, jak se cítím. Zvláštní,že sem píšu většinou jen když mám nějaký problém,stres,špatné období chvíli,smutek prostě blbý okamžik.
Člověk ,který to náhodou čte,i kdy jich je určitě minimum si o mě musí myset kdoví jaký nejse pesimista,že mám pořád něco. Ba ne jen když jsem štastná většinou ani nepomyslím,na to napsat sem.
Vždy to tak rycle utíká když jee člověk štastný :). Takže jak se ted vlastně mám? Mám se fajn jo vlastně jako vždycky. Za týden se jde do školy:). Já odjíždím po prvý naintr. Do nového města,mezi nový lidi,
od rodiny,od přátel..z dětství. Slibvala jsem si , že ted o prázdninách se budu pylně věnovat své rodině,přátelům,malý ségře :). Místo toho jsem pořád ted zavřená doma,spím,jsem na počítači..
S proinutím na ně seru...vzdávám to..zase breččím :). Ted jem mluvila s mamkou. Říkala,že jí mrzí že mi je všechno jedno,jen ležím,se segrou jsem taky moc nepobyla..s nima už vubec za týden odjíždím.
Máš tu bordel! Vůbc mi nepomáháš! A nejhorší je na tom že j ti to všechno jedno! :) Vyslechnu si to vše mlčy a odcházím na záchod ,brečím. Všechno si to uvědomuju¨! Mrzí mě to. Přjdu.
Řekne mi že už raděi bude mlčet :). Zase brečím. Zavře dveře. Zavřu fb! začnu psát! Kapky deeště bijí do parapetu,otevřu okno,zamyslím se nad životem...podévám se dolů..zavřu oči:) a ppotlačuju slzy,
které stejně zvítězí! Zavírám okno a píšu dál! Zítra má táta svátek.Cel léto nezavolal :). Další křeč. Za týden odíždím. Nechce se i. Bude s mi ztýskat i když se ted pořád hádáme. Mám jí hrozně šíleně
moc ráda! Vždycky jsme si všechn říkali! :) Ted je to horší. NECHCI NA INTR. Chci tu být jako mal dítěě .. jako když mi bylo 3 oject do Zoo a užívat si své narozeniny :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama